...

Mistrzostwa Polski odbyły się na chojeńskim torze. Kibice oglądali niesamowite widowisko [foto] [wideo]

Mistrzostwa Polski, które odbyły się na chojeńskim torze motocrossowym przyniosły kibicom mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim, byliśmy świadkami zaciętych walk o miejsca na podium. Wszystko zaś transmitowane na żywo dla internetowej telewizji MX Poland. Zawody odbywały się w dniach 31 sierpnia i 01 września.

Motocrossowe zmagania w ramach Mistrzostwa Polski w sezonie 2024 zostały podzielone na pięć rund. Zawodnicy rozpoczęli rywalizację 23 czerwca w Lipnie. Trzecia runda zorganizowana została przez Klub Motorowy Chojna – Wszystko przygotowane zostało na najwyższym poziomie, a ilość nagród od sponsorów przekroczyła najśmielsze oczekiwania z czego się bardzo cieszymy i dziękujemy – mówią organizatorzy.

Niestety przez nieszczęśliwy wypadek, który miał miejsce podczas wyścigów, ostatnie dwa starty (decyzją dyrektora) musiały zostać odwołane. Na tor został wezwany śmigłowiec LPR. Z nieoficjalnych źródeł, poszkodowany szybko wraca do zdrowia i wkrótce również wróci do domu.

Wszystkie wyścigi dostępne są poniżej. Zapraszamy do oglądania.